PROFI

Firma Profi to polski producent, który coraz lepiej radzi sobie na rynku odkurzaczy centralnych, dostarczając nowoczesne, spersonalizowane rozwiązania, stanowiące odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie użytkowników. Wielu klientów z pewnością kojarzy markę Zelmer – renomowanego polskiego producenta sprzętu AGD. Korzenie marki Profi wyrastają wprost z Zelmera, dzięki czemu klienci wybierający odkurzacze centralne tej firmy mogą być spokojni o jakość zakupionych przez siebie urządzeń.

 

Odkurzacze centralne Profi

 

W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment odkurzaczy centralnych Profi. Zestawy składające się z jednostki centralnej, węża z przełącznikiem oraz niezbędnych akcesoriów, zapewniają wydajną, ekonomiczną pracę, pozwalając z doskonałą precyzją usuwać kurz i brud z trudno dostępnych miejsc. 

 

PROFI  Jest 14 produktów.

Podkategorie

 • Zestawy promocyjne

  Kompletne zestawy jednostka centralna wraz z wężem ssącym o długości 9m z wyłącznikiem ON/OFF w rękojeści oraz niezbędnymi akcesoriami do sprzątania.

 • Zestawy do sprzątania

  Oferta firmy Witpo skierowana jest również do miłośników szybkich, kompleksowych i skutecznych porządków. Pośród zestawów do sprzątania znajdziesz m.in. zestaw garażowy, który gwarantuje Ci wygodne i szybkie sprzątanie samochodu. Specjalne szczotki do tapicerki czy ssawki szczelinowe i wieszak na węża to tylko niektóre z zalet, które posiadają odkurzacze garażowe. Pośród zestawów do sprzątania czekają na Ciebie również zestawy akcesoriów, które znacznie ułatwią codzienne sprzątanie rozmaitych powierzchni. Szczotki uniwersalne, okrągłe i szczelinowe czy szczotki do tapicerki to produkty, które będą Twoimi sprzymierzeńcami w utrzymywaniu porządku. Poznaj zalety nowoczesnych urządzeń dostępnych w ofercie firmy Witpo. Do wyboru masz również systemy centralnego odkurzania, systemy wentylacyjne czy odkurzacze garażowe. Nowoczesność, profesjonalizm, najwyższa jakość oraz innowacyjność to wizytówka naszej firmy. Nie obawiaj się również montażu – dla mieszkańców województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego jest on gwarantowany!

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 14 elementów

Menu

Katalog

Włączone filtry:
  Siła ssąca (AirWatt)
  Maksymalna ilość gniazd ssących

  Promocje

  Informacje