Uzdatnianie wody

Mimo oczyszczalni, stosowanych preparatów, woda płynąca z kranu nie jest najlepszej jakości. Uzdatnianie wody ma szczególne znaczenie, gdy prowadzisz zdrowy tryb życia, masz dzieci i chcesz, by o smaku wody decydowały dodatki, które sam dobierzesz a nie to, co wylatuje wraz z nią z instalacji wodnej Twojego domu.

 

Do uzdatniania wody służą różne urządzenia i akcesoria: zmiękczacze, odżelaziacze i system odwróconej osmozy. Pierwszy rodzaj sprzętów ma znaczenie dla prawidłowej pracy sprzętu AGD, zmywarek, żelazek z parą, ale też dla przemysłu. Druga grupa uzdatnia wodę przez wytrącenie nadmiaru związków żelaza dzięki napowietrzaniu wewnątrz maszyny. Napowietrzanie natlenia i usuwa niekorzystne gazy. Proces odwróconej osmozy zużywa mało energii, nie zmienia się stan skupienia. Oczyszczanie tą metodą odzyskuje nie tylko czystą wodę, ale także wartościowe składniki, podnoszące jej jakość zdrowotną.

 

Woda uzdatniona to czysta ciecz, nie zawierająca zanieczyszczeń szkodliwych dla człowieka. Z pomocą sprzętów i materiałów z naszej oferty, wykorzystasz chemię, fizykę i mechanikę dla własnego zdrowia.

Uzdatnianie wody  Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 26 elementów

Menu

Promocje

Informacje