Aspilusa

Nowoczesne rozwiązania i technologie, wykorzystywane przez portugalską firmę Aspilusa, zapewniają marce stałą pozycję w gronie czołowych producentów odkurzaczy i systemów centralnego odkurzania. Dostępne w naszej ofercie odkurzacze centralne Aspilusa, to gwarancja wydajności i niezawodności. W zależności od potrzeb, oferujemy zestawy sprzątające MAX/GRAND, PREMIUM, PREMIUM TURBO. Mając na uwadze komfort i wygodę naszych klientów, służymy profesjonalnym doradztwem oraz fachową instalacją zestawów centralnego odkurzania Aspilusa.

Odkurzacze centralne Aspilusa doskonale sprawdzają się w domach i mieszkaniach, zapewniając dyskretne, estetyczne i komfortowe utrzymanie pomieszczeń w czystości. Równie efektywnie swoje zadania realizują w przestrzeni publicznej: w biurach, sklepach, restauracjach i hotelach, pozwalając na optymalizację procesów porządkowych. Postaw na niezawodność, wybierając systemy odkurzania centralnego Aspilusa. 

 

Aspilusa  Jest 34 produktów.

Podkategorie

  • Zestaw Max/Grand
  • Zestaw Premium
  • Zestaw PREMIUM TURBO
  • VMAX PRO serie

    Seria odkurzaczy centralnych ASPILUSA V MAX to ekskluzywna linia zapewniająca bezkompromisową jakość i wygodę użytkowania. Jakość Seri V MAX jest w stanie zaspokoić wymagania najbardziej wymagających użytkowników. O jakości tej serii świadczy aż 7 letnia gwarancja na jednostki centralne.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 34 elementów

Menu

Promocje

Informacje