• Odkuracze centralne
Odkurzacz centralny

Dynamiczny rozwój branży odkurzaczy centralnych niesie z sobą konieczność dostosowywania oferty producentów i dystrybutorów do zmieniających się potrzeb klientów. Wiodące marki, będące liderami w dziedzinie centralnego odkurzania oferują wysokiej jakości produkty, zarówno jeśli chodzi o jednostki centralne, jak i profesjonalne akcesoria do odkurzaczy. Dowodem tego jest nasza starannie wyselekcjonowana oferta, obejmująca wyłącznie odkurzacze centralne najlepszych marek, cenionych na całym świecie. Znajdujące się w tej kategorii odkurzacze oraz zestawy do sprzątania, gwarantują niezawodność, wydajność i łatwą obsługę, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i solidnych materiałów, będą służyły swoim użytkownikom przez wiele długich lat. Urządzenia takich marek jak Beam, Cyclo Vac, Profi czy Aspilusa znajdują swoje zastosowanie w domach, mieszkaniach, hotelach i wielu innych obiektach na całym świecie.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, życząc jednocześnie udanych zakupów. 

Odkurzacz centralny  Jest 268 produktów.

Podkategorie

 • Odkurzacze centralne BEAM

  Firma Beam od ponad pół wieku nieprzerwanie dzierży pozycję lidera na rynku odkurzaczy centralnych. Uznawana za prekursora tego typu rozwiązań marka, specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do najbardziej niestandardowych potrzeb. Odkurzacze centralne Beam słyną z wysokiej jakości, maksymalnej wydajności i najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu cieszą się popularnością na całym świecie, obecnie dostarczane do ponad 50 krajów.

   

  Jednostki centralne i zestawy do odkurzania Beam

   

  W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment, obejmujący kompleksowe rozwiązania marki Beam w zakresie odkurzaczy centralnych. Szeroki wybór dostępnych produktów, wśród których znajdują się m.in.: jednostki centralne, zestawy do sprzątania czy części zamienne do odkurzaczy centralnych, pozwala na instalację systemu w najbardziej niestandardowych lokalizacjach, zarówno mieszkalnych, domach  jak i lokalach użytkowych. Odkurzacz centralny Beam wyposażony w kompleksowe rozwiązania, dostępny jest w sprzedaży w atrakcyjnych cenach, oczywiście z możliwością profesjonalnego montażu, zapewnionego przez naszych doświadczonych specjalistów. 

 • Odkurzacze centralne...

  Oferujemy produkty uznanej kanadyjskiej marki CycloVac. CycloVac od początku lat 60. ubiegłego stulecia zajmuje się produkcją odkurzaczy centralnych, zasłużenie dzierżąc miano jednego z liderów rynku systemów centralnego odkurzania na świecie. Firma oferuje szeroki asortyment zestawów do odkurzania, jak również części i akcesoriów do odkurzaczy centralnych. Jednostki centralne CycloVac z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w pomieszczeniach komercyjnych, użytkowych (gastronomia, hotele, przychodnie, salony fryzjerskie). Szeroki wybór urządzeń o zróżnicowanej mocy i parametrach sprawia, że znalezienie odkurzacza optymalnego dla własnych potrzeb będzie łatwe i komfortowe.

   

  Odkurzacz centralny CycloVac – producent 

   

  Oprócz bogatej oferty odkurzaczy centralnych, CycloVac posiada w swoim portfolio także wydajne i ekologiczne zestawy do sprzątania z serii MODERN i DATASYNC. Gotowy zestaw to maksimum korzyści przy jednoczesnym minimalnym wkładzie pracy. Niezawodność, łatwe użytkowanie i wszechobecna wygoda, to tylko niektóre powody, dla których warto zapoznać się z naszą bogatą ofertą systemów centralnego odkurzania od CycloVac. 

 • PROFI

  Firma Profi to polski producent, który coraz lepiej radzi sobie na rynku odkurzaczy centralnych, dostarczając nowoczesne, spersonalizowane rozwiązania, stanowiące odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie użytkowników. Wielu klientów z pewnością kojarzy markę Zelmer – renomowanego polskiego producenta sprzętu AGD. Korzenie marki Profi wyrastają wprost z Zelmera, dzięki czemu klienci wybierający odkurzacze centralne tej firmy mogą być spokojni o jakość zakupionych przez siebie urządzeń.

   

  Odkurzacze centralne Profi

   

  W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment odkurzaczy centralnych Profi. Zestawy składające się z jednostki centralnej, węża z przełącznikiem oraz niezbędnych akcesoriów, zapewniają wydajną, ekonomiczną pracę, pozwalając z doskonałą precyzją usuwać kurz i brud z trudno dostępnych miejsc. 

   

 • Aspilusa

  Nowoczesne rozwiązania i technologie, wykorzystywane przez portugalską firmę Aspilusa, zapewniają marce stałą pozycję w gronie czołowych producentów odkurzaczy i systemów centralnego odkurzania. Dostępne w naszej ofercie odkurzacze centralne Aspilusa, to gwarancja wydajności i niezawodności. W zależności od potrzeb, oferujemy zestawy sprzątające MAX/GRAND, PREMIUM, PREMIUM TURBO. Mając na uwadze komfort i wygodę naszych klientów, służymy profesjonalnym doradztwem oraz fachową instalacją zestawów centralnego odkurzania Aspilusa.

  Odkurzacze centralne Aspilusa doskonale sprawdzają się w domach i mieszkaniach, zapewniając dyskretne, estetyczne i komfortowe utrzymanie pomieszczeń w czystości. Równie efektywnie swoje zadania realizują w przestrzeni publicznej: w biurach, sklepach, restauracjach i hotelach, pozwalając na optymalizację procesów porządkowych. Postaw na niezawodność, wybierając systemy odkurzania centralnego Aspilusa. 

   

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 268 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 268 elementów

Menu

Katalog

Promocje

Informacje