Odkurzacz centralny

Dynamiczny rozwój branży odkurzaczy centralnych niesie z sobą konieczność dostosowywania oferty producentów i dystrybutorów do zmieniających się potrzeb klientów. Wiodące marki, będące liderami w dziedzinie centralnego odkurzania oferują wysokiej jakości produkty, zarówno jeśli chodzi o jednostki centralne, jak i profesjonalne akcesoria do odkurzaczy. Dowodem tego jest nasza starannie wyselekcjonowana oferta, obejmująca wyłącznie odkurzacze centralne najlepszych marek, cenionych na całym świecie. Znajdujące się w tej kategorii odkurzacze oraz zestawy do sprzątania, gwarantują niezawodność, wydajność i łatwą obsługę, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i solidnych materiałów, będą służyły swoim użytkownikom przez wiele długich lat. Urządzenia takich marek jak Beam, Cyclo Vac, Profi czy Aspilusa znajdują swoje zastosowanie w domach, mieszkaniach, hotelach i wielu innych obiektach na całym świecie.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, życząc jednocześnie udanych zakupów. 

Odkurzacz centralny  Jest 276 produktów.

Podkategorie

 • Odkurzacze centralne BEAM

  Firma Beam od ponad pół wieku nieprzerwanie dzierży pozycję lidera na rynku odkurzaczy centralnych. Uznawana za prekursora tego typu rozwiązań marka, specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do najbardziej niestandardowych potrzeb. Odkurzacze centralne Beam słyną z wysokiej jakości, maksymalnej wydajności i najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu cieszą się popularnością na całym świecie, obecnie dostarczane do ponad 50 krajów.

   

  Jednostki centralne i zestawy do odkurzania Beam

   

  W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment, obejmujący kompleksowe rozwiązania marki Beam w zakresie odkurzaczy centralnych. Szeroki wybór dostępnych produktów, wśród których znajdują się m.in.: jednostki centralne, zestawy do sprzątania czy części zamienne do odkurzaczy centralnych, pozwala na instalację systemu w najbardziej niestandardowych lokalizacjach, zarówno mieszkalnych, domach  jak i lokalach użytkowych. Odkurzacz centralny Beam wyposażony w kompleksowe rozwiązania, dostępny jest w sprzedaży w atrakcyjnych cenach, oczywiście z możliwością profesjonalnego montażu, zapewnionego przez naszych doświadczonych specjalistów. 

 • Odkurzacze centralne...

  Oferujemy produkty uznanej kanadyjskiej marki CycloVac. CycloVac od początku lat 60. ubiegłego stulecia zajmuje się produkcją odkurzaczy centralnych, zasłużenie dzierżąc miano jednego z liderów rynku systemów centralnego odkurzania na świecie. Firma oferuje szeroki asortyment zestawów do odkurzania, jak również części i akcesoriów do odkurzaczy centralnych. Jednostki centralne CycloVac z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w pomieszczeniach komercyjnych, użytkowych (gastronomia, hotele, przychodnie, salony fryzjerskie). Szeroki wybór urządzeń o zróżnicowanej mocy i parametrach sprawia, że znalezienie odkurzacza optymalnego dla własnych potrzeb będzie łatwe i komfortowe.

   

  Odkurzacz centralny CycloVac – producent 

   

  Oprócz bogatej oferty odkurzaczy centralnych, CycloVac posiada w swoim portfolio także wydajne i ekologiczne zestawy do sprzątania z serii MODERN i DATASYNC. Gotowy zestaw to maksimum korzyści przy jednoczesnym minimalnym wkładzie pracy. Niezawodność, łatwe użytkowanie i wszechobecna wygoda, to tylko niektóre powody, dla których warto zapoznać się z naszą bogatą ofertą systemów centralnego odkurzania od CycloVac. 

 • PROFI

  Firma Profi to polski producent, który coraz lepiej radzi sobie na rynku odkurzaczy centralnych, dostarczając nowoczesne, spersonalizowane rozwiązania, stanowiące odpowiedź na indywidualne zapotrzebowanie użytkowników. Wielu klientów z pewnością kojarzy markę Zelmer – renomowanego polskiego producenta sprzętu AGD. Korzenie marki Profi wyrastają wprost z Zelmera, dzięki czemu klienci wybierający odkurzacze centralne tej firmy mogą być spokojni o jakość zakupionych przez siebie urządzeń.

   

  Odkurzacze centralne Profi

   

  W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment odkurzaczy centralnych Profi. Zestawy składające się z jednostki centralnej, węża z przełącznikiem oraz niezbędnych akcesoriów, zapewniają wydajną, ekonomiczną pracę, pozwalając z doskonałą precyzją usuwać kurz i brud z trudno dostępnych miejsc. 

   

 • Aspilusa

  Nowoczesne rozwiązania i technologie, wykorzystywane przez portugalską firmę Aspilusa, zapewniają marce stałą pozycję w gronie czołowych producentów odkurzaczy i systemów centralnego odkurzania. Dostępne w naszej ofercie odkurzacze centralne Aspilusa, to gwarancja wydajności i niezawodności. W zależności od potrzeb, oferujemy zestawy sprzątające MAX/GRAND, PREMIUM, PREMIUM TURBO. Mając na uwadze komfort i wygodę naszych klientów, służymy profesjonalnym doradztwem oraz fachową instalacją zestawów centralnego odkurzania Aspilusa.

  Odkurzacze centralne Aspilusa doskonale sprawdzają się w domach i mieszkaniach, zapewniając dyskretne, estetyczne i komfortowe utrzymanie pomieszczeń w czystości. Równie efektywnie swoje zadania realizują w przestrzeni publicznej: w biurach, sklepach, restauracjach i hotelach, pozwalając na optymalizację procesów porządkowych. Postaw na niezawodność, wybierając systemy odkurzania centralnego Aspilusa. 

   

 • Odkurzacze Centralne...

  Odkurzacze Centralne Hayden Super Vac zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Kanadzie przez firmę Trovac. Firma ta jest producentem takich marek jak: Retraflex, Cyclovac, Wally Flex, Deco Vac.

  Wieloletnie doświadczenie firmy Trovac pozwala zaoferować wysokiej jakości produkty, które zostały wykonane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, gwarantując państwu całkowite zadowolenie. Odkurzacze Hayden to wspaniały kompromis pomiędzy jakością produktu a ceną. 

 • Odkurzacze Electrolux AEG
 • Vacuflo
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 276 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 276 elementów

Menu

Katalog

Promocje

Informacje