Materiały instalacyjne

Montaż systemu odkurzania centralnego jest procesem, który najlepiej powierzyć fachowcom. Zaprojektowane na miarę oraz wykonane zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami odkurzacze centralne, będą przez wiele lat służyć i sprawdzać się w naszych domach. Jeśli jednak zdecydujemy się na samodzielną instalację systemu odkurzania centralnego w naszym mieszkaniu lub biurze pamiętajmy, że właściwy montaż i efektywne użytkowanie, uzależnione  są w dużej mierze nie tylko od prawidłowego sposobu podłączenia, ale również od odpowiednio dobranych materiałów instalacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne do instalacji systemu centralnego odkurzania. Posiadamy w sprzedaży oryginalne materiały instalacyjne, takie jak rury, kleje do PVC, gniazda ssące, i wiele innych niezbędnych akcesoriów. Polecamy również gotowe, kompletne zestawy montażowe, umożliwiające   wykonanie kompletnej instalacji dla odkurzaczy centralnych BEAM. 

Materiały instalacyjne  Jest 147 produktów.

Podkategorie

 • Zestawy montażowe

  Nasza firma oferuje szybki, profesjonalny i niedrogi montaż odkurzaczy centralnych. Jeśli jednak podjąłeś decyzję o samodzielnej instalacji odkurzacza centralnego, pragniemy przedstawić ci naszą kompleksową ofertę akcesoriów i gotowych zestawów montażowych do instalacji odkurzaczy centralnych w twoim domu, mieszkaniu, biurze czy innym obiekcie. Dostępne w naszej ofercie zestawy montażowe zawierają elementy instalacyjne i akcesoria, rekomendowane przez producentów odkurzaczy centralnych, dzięki czemu możesz mieć całkowitą pewność, że montaż systemu odkurzania centralnego przebiegnie zgodnie z zaleceniami i będzie wykonany w sposób profesjonalny, dając ci gwarancję wieloletniego, efektywnego i bezproblemowego użytkowania. Polecamy dostępne w naszej ofercie materiały i zestawy montażowe dostosowane do rodzaju odkurzacza centralnego i jego parametrów, np. ilości gniazd ssących. 

 • Elementy instalacyjne

  Jeśli podjąłeś się samodzielnego montażu systemu centralnego odkurzania w swoim domu, zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty elementów instalacyjnych. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne akcesoria i przybory, począwszy od kolanek i kształtek, poprzez mufy i uchwyty, aż po płytki montażowe, trójniki i wiele innych produktów, bez których trudno wyobrazić sobie montaż odkurzacza centralnego. Gwarantujemy stałą dostępność akcesoriów w różnych rozmiarach. Wykonane z solidnych tworzyw, zgodnych ze standardami producentów odkurzaczy centralnych, akcesoria i elementy montażowe, gwarantują trwałe i bezproblemowe działanie odkurzacza przez wiele lat. Znacznie ułatwiają montaż, pozwalając tworzyć zarówno proste, jak i nietypowe instalacje. Rozmiary, kąty nachylenia, średnice oraz pozostałe parametry naszych kolanek, trójników, muf i innych elementów, są zgodne ze specyfikacją producenta, dzięki czemu instalacja odkurzacza centralnego będzie jeszcze łatwiejsza. 

 • Kleje do PVC

  Kleje do instalacji PVC

 • Rury

  Rury do instalacji odkurzacza centralnego.

 • Gniazda ssące

  Gniazda ssące do odkurzacza centralnego.

 • Szufelki automatyczne

  Szufelki automatyczne do podłączenia do systemu centralnego odkurzania.

 • Różne
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 147 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 147 elementów

Menu

Promocje

Informacje