Odkurzacze centralne BEAM

Firma Beam od ponad pół wieku nieprzerwanie dzierży pozycję lidera na rynku odkurzaczy centralnych. Uznawana za prekursora tego typu rozwiązań marka, specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do najbardziej niestandardowych potrzeb. Odkurzacze centralne Beam słyną z wysokiej jakości, maksymalnej wydajności i najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu cieszą się popularnością na całym świecie, obecnie dostarczane do ponad 50 krajów.

 

Jednostki centralne i zestawy do odkurzania Beam

 

W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment, obejmujący kompleksowe rozwiązania marki Beam w zakresie odkurzaczy centralnych. Szeroki wybór dostępnych produktów, wśród których znajdują się m.in.: jednostki centralne, zestawy do sprzątania czy części zamienne do odkurzaczy centralnych, pozwala na instalację systemu w najbardziej niestandardowych lokalizacjach, zarówno mieszkalnych, domach  jak i lokalach użytkowych. Odkurzacz centralny Beam wyposażony w kompleksowe rozwiązania, dostępny jest w sprzedaży w atrakcyjnych cenach, oczywiście z możliwością profesjonalnego montażu, zapewnionego przez naszych doświadczonych specjalistów. 

Odkurzacze centralne BEAM  Jest 70 produktów.

Podkategorie

 • Zestawy promocyjne

  Zestawy promocyjne BEAM. Gotowe zestawy jednostka centralna wraz z wężem ssącym (9m ) oraz niezbędnymi akcesoriami do sprzątania. Firma BEAM oferuje nam dwa zestawy akcesoriów dla serii Plaitinum NEXE - z elektryczną regulacją siły ssącej w rękojeści węża i PROGRESSION z wyłącznikiem ON/OFF. Dla serii Alliance jeden zestaw do sprzątania ALL in ONE z elektryczną regulacją siły ssącej.

 • Jednostki Centralne Beam

  Jako ceniony i funkcjonujący na rynku od lat dystrybutor odkurzaczy centralnych, pragniemy zachęcić wszystkich naszych klientów do zapoznania się z ofertą jednostek centralnych do systemów sprzątających marki Beam. Ten działający od końca lat 50. ubiegłego wieku, renomowany producent odkurzaczy centralnych, od dekad dostarcza nowoczesne i wydajne jednostki centralne, których znakiem rozpoznawczym są innowacyjne rozwiązania, połączone z doskonałymi parametrami. Jednostki centralne Beam charakteryzują się doskonałym poziomem filtracji oraz dużą wydajnością, dzięki czemu są tak chętnie wybierane pod każdą szerokością geograficzną. Cicha, bezawaryjna i ekonomiczna praca, łagodny start i stopniowe zwiększanie obrotów czy wygodne gniazdo w obudowie, to tylko niektóre innowacyjne rozwiązania, których próżno szukać u konkurencji. W naszej ofercie znajdują się jednostki centralne z serii Platinum oraz Aliance. To nowoczesne modele odkurzaczy Beam, gwarantujące optymalne rozwiązania w zakresie systemów centralnego odkurzania. 

 • Zestawy do sprzątania

  Firma BEAM oferuje nam dwa zestawy akcesoriów do sprzątania dla serii Plaitinum NEXE - z elektryczną regulacją siły ssącej w rękojeści węża i PROGRESSION z wyłącznikiem ON/OFF. Dla serii Alliance jeden zestaw do sprzątania ALL in ONE z elektryczną regulacją siły ssącej.

 • Części zamienne

  Utrzymanie czystości w domu lub biurze jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Instalacja odkurzacza centralnego to doskonałe rozwiązanie do prywatnych domów, mieszkań, hoteli oraz innych przestrzeni użyteczności publicznej.

  W naszej ofercie znaleźć można oryginalne części zamienne do nowoczesnych odkurzaczy centralnych Beam (Electrolux), m.in. filtry do różnych modeli urządzeń, części do węży, silniki, szczotki silnika oraz płytki sterujące. Produkty te gwarantują efektywne i wydajne działanie sprzętu przez długi czas.

  Co więcej, systemy centralnego odkurzania firmy Beam to skuteczny sposób na pozbycie się z domu alergenów i roztoczy. Warto więc od czasu do czasu sprawdzić, czy nie jest konieczna wymiana filtra lub szczotek w silniku w celu usprawnienia dalszej eksploatacji urządzenia. Wszystkie części zamienne dostępne w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniając tym samym długą żywotność całego oprzyrządowania.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 70 elementów

Menu

Katalog

Promocje

Informacje