Jednostki Centralne Beam

Jako ceniony i funkcjonujący na rynku od lat dystrybutor odkurzaczy centralnych, pragniemy zachęcić wszystkich naszych klientów do zapoznania się z ofertą jednostek centralnych do systemów sprzątających marki Beam. Ten działający od końca lat 50. ubiegłego wieku, renomowany producent odkurzaczy centralnych, od dekad dostarcza nowoczesne i wydajne jednostki centralne, których znakiem rozpoznawczym są innowacyjne rozwiązania, połączone z doskonałymi parametrami. Jednostki centralne Beam charakteryzują się doskonałym poziomem filtracji oraz dużą wydajnością, dzięki czemu są tak chętnie wybierane pod każdą szerokością geograficzną. Cicha, bezawaryjna i ekonomiczna praca, łagodny start i stopniowe zwiększanie obrotów czy wygodne gniazdo w obudowie, to tylko niektóre innowacyjne rozwiązania, których próżno szukać u konkurencji. W naszej ofercie znajdują się jednostki centralne z serii Platinum oraz Aliance. To nowoczesne modele odkurzaczy Beam, gwarantujące optymalne rozwiązania w zakresie systemów centralnego odkurzania. 

Jednostki Centralne Beam  Jest 7 produktów.

Podkategorie

 • Seria Allinance

  Alliance - nowoczesna seria odkurzaczy BEAM stanowi ciekawą propozycje dla klientów szukających nowoczesnego wyglądu i nowych rozwiązań.

 • Seria Platinum

  Seria Platinum charakteryzuje się doskonała trwałością sprawdzoną przez wiele lat. Jest to podstawowa seria firmy BEAM, która w ciągu wielu lat swoją niezawodnością zbudowała zaufanie wielu klientów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 7 elementów

Menu

Katalog

Włączone filtry:
  Maksymalna ilość gniazd ssących

  Promocje

  Informacje