Zestawy do sprzątania

Firma BEAM oferuje nam dwa zestawy akcesoriów do sprzątania dla serii Plaitinum NEXE - z elektryczną regulacją siły ssącej w rękojeści węża i PROGRESSION z wyłącznikiem ON/OFF. Dla serii Alliance jeden zestaw do sprzątania ALL in ONE z elektryczną regulacją siły ssącej.

Zestawy do sprzątania  Jest 8 produktów.

Podkategorie

  • Nexe

    Zestaw akcesoriów do sprzątania NEXE z elektryczną regulacją siły ssącej w rękojeści. W rękojeści węża ssącego znajduje się suwak który umożliwia cztery stopnie regulacji. 

  • Progression

    Zestaw akcesoriów do sprzątania PROGRESSION ze szczelinową regulacją siły ssącej w rękojeści oraz wyłącznikiem ON/OFF. W rękojeści węża ssącego znajduje się wyłącznik ON/OFF, który umożliwia załączenie i wyłączenie odkurzacza. Dodatkowo w rękojeści jest regulowana szczelina powietrza, którą można sterować siłą ssącą odkurzacza. 

  • All in One

    Zestaw akcesoriów do sprzątania ALL in ONE to nowoczesny zestaw do odkurzaczy serii Alliance W rękojeści węża ssącego znajduje się wyłącznik ON/OFF, który umożliwia załączenie i wyłączenie odkurzacza oraz potencjometr, który umożliwia elektryczną regulację siły ssącej odkurzacza. 

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 8 elementów

Menu

Promocje

Informacje