Części zamienne

Utrzymanie czystości w domu lub biurze jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Instalacja odkurzacza centralnego to doskonałe rozwiązanie do prywatnych domów, mieszkań, hoteli oraz innych przestrzeni użyteczności publicznej.

W naszej ofercie znaleźć można oryginalne części zamienne do nowoczesnych odkurzaczy centralnych Beam (Electrolux), m.in. filtry do różnych modeli urządzeń, części do węży, silniki, szczotki silnika oraz płytki sterujące. Produkty te gwarantują efektywne i wydajne działanie sprzętu przez długi czas.

Co więcej, systemy centralnego odkurzania firmy Beam to skuteczny sposób na pozbycie się z domu alergenów i roztoczy. Warto więc od czasu do czasu sprawdzić, czy nie jest konieczna wymiana filtra lub szczotek w silniku w celu usprawnienia dalszej eksploatacji urządzenia. Wszystkie części zamienne dostępne w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniając tym samym długą żywotność całego oprzyrządowania.

Części zamienne  Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Filtry

  W naszej ofercie znaleźć można między innymi filtry do odkurzaczy centralnych Beam (Electrolux). Oferujemy oryginalne produkty wykonane w technologii Cleanstream do modeli zakupionych przed i po 2010 r. Filtry wyprodukowano z wysokiej jakości tkaniny Gore-Tex, która zapewnia zwiększoną siłę ssącą oraz lepszą filtrację powietrza. Co więcej, układ posiada właściwości samoczyszczące. Odporny na uszkodzenia materiał skutecznie pochłania małe i większe zanieczyszczenia. Wydajny system centralnego odkurzania bez problemu usunie brud, kurz oraz roztocza. Jego działanie docenią zwłaszcza alergicy oraz posiadacze czworonogów. Wymiana filtra w odkurzaczu centralnym Beam jest prosta i szybka. W naszym sklepie znaleźć można również filtry poliestrowe do separatora uniwersalnego AllVac, które przeznaczone są m.in. do zbierania popiołów z kominka. Warto pamiętać, że regularne sprawdzanie stanu filtra to gwarancja bezawaryjnego działania urządzenia przez wiele lat.

 • Części do węży

  Oferujemy części zamienne do odkurzaczy centralnych Beam, w tym części do węży. Proponujemy ergonomiczne rączki do węży, zakończenia węży i praktyczne obudowy rączki do węży. W naszym sklepie znaleźć można również przełączniki ze stykami obrotnicy z funkcją uruchamiania węża ON/OFF.

  Marka Beam to światowy lider w projektowaniu i produkcji systemów centralnego odkurzania. Innowacyjność firmy i wieloletnie doświadczenie w branży są gwarancją najwyższej jakości produkowanego oprzyrządowania. Wszystkie elementy systemowe wytwarzane są na wysoce wyspecjalizowanych liniach produkcyjnych. Centralne odkurzacze cieszą się obecnie coraz większą popularnością.

  To rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej efektywne niż używanie odkurzacza przenośnego. Do głównych zalet zalicza się wygodę użytkowania, cichą pracę urządzenia, wysoką moc ssania oraz skuteczne usuwanie zanieczyszczeń - również tych z powietrza.

 • Silniki

  Systemy centralnego odkurzania marki Beam cieszą się ogromną popularnością nieprzerwanie od 1957 r., czyli od początku działalności firmy. Wykorzystanie najnowszych technologii i nieustanne udoskonalanie sprzętu odkurzającego sprawiło, że Beam to jeden z wiodących producentów centralnych odkurzaczy na świecie.

  Na centralny odkurzacz składa się jednostka centralna oraz sieć przewodów z gniazdami, do których przypina się odpowiedniej długości rozciągane węże ssące. Sercem jednostki centralnej jest wysokoobrotowy silnik elektryczny. W naszej ofercie znaleźć można różne modele silników kompatybilnych z jednostkami marki Beam (Electrolux). Poszczególne modele będą się różnić parametrami takimi jak wielkość urządzenia, moc, zasilanie, klasa izolacji, podciśnienie, siła ssąca czy system chłodzenia sprzętu. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego silnika, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

 • Szczotki silnika

  Serwisowanie jednostki centralnej to bardzo ważny aspekt użytkowania odkurzacza. Regularny przegląd sprzętu pozwoli wyeliminować ryzyko ewentualnych awarii i przerw w pracy. W trakcie wieloletniej eksploatacji urządzenia szczotki do silnika odkurzacza centralnego Beam mogą się zużyć i wówczas należy je wymienić. W naszym sklepie znaleźć można szczotki do silnika pasujące do różnych modeli odkurzaczy (po 2 sztuki w komplecie). Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji i najlepszych materiałów wszystkie części zamienne do systemów centralnego odkurzania są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

  Odkurzacze centralne Beam to świetne rozwiązanie do domu, mieszkania lub przestrzeni użyteczności publicznej. W naszej ofercie znaleźć można szereg oryginalnych części zamiennych renomowanego producenta, które przedłużą żywotność sprzętu i pozwolą cieszyć się czystym domem przez długi czas.

 • Płytki sterujące*
 • Inne
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 39 elementów

Menu

Promocje

Informacje