Odkurzacze centralne CycloVac

Oferujemy produkty uznanej kanadyjskiej marki CycloVac. CycloVac od początku lat 60. ubiegłego stulecia zajmuje się produkcją odkurzaczy centralnych, zasłużenie dzierżąc miano jednego z liderów rynku systemów centralnego odkurzania na świecie. Firma oferuje szeroki asortyment zestawów do odkurzania, jak również części i akcesoriów do odkurzaczy centralnych. Jednostki centralne CycloVac z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w pomieszczeniach komercyjnych, użytkowych (gastronomia, hotele, przychodnie, salony fryzjerskie). Szeroki wybór urządzeń o zróżnicowanej mocy i parametrach sprawia, że znalezienie odkurzacza optymalnego dla własnych potrzeb będzie łatwe i komfortowe.

 

Odkurzacz centralny CycloVac – producent 

 

Oprócz bogatej oferty odkurzaczy centralnych, CycloVac posiada w swoim portfolio także wydajne i ekologiczne zestawy do sprzątania z serii MODERN i DATASYNC. Gotowy zestaw to maksimum korzyści przy jednoczesnym minimalnym wkładzie pracy. Niezawodność, łatwe użytkowanie i wszechobecna wygoda, to tylko niektóre powody, dla których warto zapoznać się z naszą bogatą ofertą systemów centralnego odkurzania od CycloVac. 

Odkurzacze centralne CycloVac  Jest 123 produktów.

Podkategorie

 • Zestawy promocyjne

  Zestawy promocyjne CycloVac. Gotowe zestawy jednostka centralna wraz z wężem ssącym (7,5m - 12m ) oraz niezbędnymi akcesoriami do sprzątania.

 • Jednostki Centralne...

  Marka Cyclo Vac od lat dostarcza na rynek nowoczesne wydajne oraz niezawodne odkurzacze centralne, a dostępne w naszej ofercie jednostki centralne tego renomowanego producenta stanowią najlepszy dowód na ich wysoką jakość. W naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji znalazły się wyłącznie uznane i sprawdzone jednostki centralne, przystosowane zarówno do tradycyjnych systemów odkurzania centralnego, jak i do pracy z chowanym wężem typu Retraflex. Zapewniamy szeroki wybór modeli o rozmaitych parametrach. Wszystko po to, byś mógł wybrać odkurzacz centralny Cyclo Vac idealnie dopasowany do twoich potrzeb i wymagań. Wybór odkurzacza tej marki stanowi gwarancję innowacyjnych rozwiązań, w pełni dostosowanych do wymogów i potrzeb związanych z utrzymaniem domu lub lokalu użytkowego w idealnej czystości. Oferujemy jednostki centralne Cyclo Vac o różnych parametrach. Posiadamy w sprzedaży kompaktowe, jak i bardziej wydajne modele o większej mocy. Zapraszamy do zakupów. 

 • Zestawy do sprzątania

  Jeśli jesteś zwolennikiem szybkich porządków, warto zdecydować się na odkurzacze garażowe, które pozwolą utrzymać to pomieszczenie w nienagannej czystości. Za pomocą takiego odkurzacza będzie można bez trudu dotrzeć do nawet najbardziej trudnych miejsc i doprowadzić je do porządku. Warto wziąć pod uwagę to, że systemy centralnego odkurzania montuje się tak, że pozostają one praktycznie niewidoczne. Wszystko za sprawą tego, że wąż chowany w ścianie, a cała instalacja przebiega pod podłogą. My ze swojej strony możemy zapewnić Ci dostęp do wszystkich niezbędnych elementów, za pomocą których będziesz mógł z powodzeniem korzystać ze swojego odkurzacza w garażu. Wśród elementów, jakie możemy zaoferować, znajdują się szczotki do tapicerki, ssawki szczelinowe, czy wieszak na węża. Oferujemy także systemy wentylacyjne, systemy centralnego odkurzania i odkurzacze garażowe. Zapewniamy najwyższy standard usług, w tym montaż systemów, który możemy zagwarantować mieszkańcom województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego.

 • Części zamienne

  W szerokim wachlarzu produktów oferowanych przez firmę Witpo znajdziesz również różnego rodzaju części zamienne, idealne do sprzętu takiego jak odkurzacze centralne Bean czy odkurzacze centralne Cyclovac. Kategoria części zamiennych oferuje m.in. filtry i worki, części do węży, silniki, szczotki silnika, płytki sterujące czy wiele innych, niezbędnych do prawidłowego użytkowania poszczególnych urządzeń. Jeśli posiadasz systemy wentylacyjne, systemy centralnego odkurzania czy system retraflex, tego typu części zamienne z pewnością Cię zainteresują. Duży wybór oraz profesjonalne wykonanie gwarantują szybkie pozbycie się usterki bądź awarii, która dosięga niektóre osoby posiadające odkurzacze garażowe czy system rekuperacji.  Przejrzyj oferowane przez firmę części zamienne, wyposaż się w niezbędne akcesoria i przekonaj się, że odnowienie bądź naprawa sprzętu tego typu jest naprawdę prosta! Nie obawiaj się braku produktów czy poważnych awarii. Wybierz nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania, które zapewnią Ci w domu ład, porządek i pełen profesjonalizm.

 • Zestawy Black Edition...

  Zestawy limitowane Black Edition to prawdziwa gratka dla miłośników profesjonalnego sprzętu i zaawansowanych, nowoczesnych urządzeń. Centralny odkurzacz tego typu zapewni Ci maksymalne zadowolenie oraz profesjonalnie wyczyszczone powierzchnie. Twój dom stanie się oazą porządku i ładu, o którym zawsze marzyłeś. Odkurzacze centralne w zestawie Black Edition to produkty skierowane również do najbardziej wymagających klientów, którzy nad wszystko cenią sobie nowoczesność. Mocny silnik, technologia wyciszająca wibracje silnika czy zestaw podręcznych akcesoriów to tylko niektóre z zalet, które posiadają odkurzacze centralne Cyclovac Black Edition. Nie musisz się również obawiać o montaż tego typu urządzeń. Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż oferowanych odkurzaczy czy innych systemów osobom zamieszkującym województwo wielkopolskie czy dolnośląskie. Na uwagę zasługuje również fakt, iż systemy centralnego odkurzania Black Edition, dostępne wyłącznie w limitowanej serii, mają aż 25 lat gwarancji. Wybierz nowoczesność już dziś!

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 123 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 123 elementów

Menu

Katalog

Promocje

Informacje