Części zamienne

W szerokim wachlarzu produktów oferowanych przez firmę Witpo znajdziesz również różnego rodzaju części zamienne, idealne do sprzętu takiego jak odkurzacze centralne Bean czy odkurzacze centralne Cyclovac. Kategoria części zamiennych oferuje m.in. filtry i worki, części do węży, silniki, szczotki silnika, płytki sterujące czy wiele innych, niezbędnych do prawidłowego użytkowania poszczególnych urządzeń. Jeśli posiadasz systemy wentylacyjne, systemy centralnego odkurzania czy system retraflex, tego typu części zamienne z pewnością Cię zainteresują. Duży wybór oraz profesjonalne wykonanie gwarantują szybkie pozbycie się usterki bądź awarii, która dosięga niektóre osoby posiadające odkurzacze garażowe czy system rekuperacji.  Przejrzyj oferowane przez firmę części zamienne, wyposaż się w niezbędne akcesoria i przekonaj się, że odnowienie bądź naprawa sprzętu tego typu jest naprawdę prosta! Nie obawiaj się braku produktów czy poważnych awarii. Wybierz nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania, które zapewnią Ci w domu ład, porządek i pełen profesjonalizm.

Części zamienne  Jest 45 produktów.

Podkategorie

 • filtry i worki
 • Części do węży
 • Silniki
 • Szczotki silnika

  Centralny odkurzacz to niebywale komfortowe rozwiązanie, jednak aby mógł sprawnie działać, trzeba o niego odpowiednio dbać. W tym celu co jakiś czas należy sprawdzać, jak prezentują się szczotki do silnika odkurzacza centralnego. Niezbędny jest więc regularny przegląd sprzętu w celu zażegnania ryzyka awarii. Szczotki, które są dopasowane do konkretnego modelu odkurzacza, z czasem, czyli w wyniku wieloletniej eksploatacji, mogą się zużyć. W naszej ofercie są dostępne szczotki do silnika, które będą pasować do różnych modeli odkurzaczy. Centralny odkurzacz instalacja wrocław to doskonałe rozwiązanie, jeśli posiada się duży metraż i nie chce się za każdym razem dźwigać stacjonarnego odkurzacza. Instalacja odkurzacza centralnego wrocław to nie tylko szansa na komfortowe pozbycie się zanieczyszczeń, ale również i kurzu, a wszystko przy minimalnym poziomie hałasu. Oprócz szczotek silnika i odkurzaczy centralnych oferujemy również montaż systemu hide-a-hose wrocław. Dzięki niemu użytkowanie odkurzacza stanie się jeszcze bardziej komfortowe.

 • Płytki sterujące

  Montaż systemu retraflex Wrocław sprawia, że zainstalowany odkurzacz centralny nie zajmuje tak dużo miejsca, a jego codzienne użytkowanie jest bardziej wygodne. Jednak podczas eksploatacji może dojść do tego, że niektóre części się zwyczajnie zużyją, szczególnie te, z których korzysta się najczęściej. Są też takie elementy, które odpowiadają za podstawowe funkcje odkurzacza, jak włączanie i wyłączanie, a są nimi właśnie płytki sterujące. Odkurzacz centralny beam, który jest wyposażony w taką płytkę, może być uruchamiany za pomocą węża ssącego. Odkurzacz centralny cyclovac może być uruchamiany również z rączki węża, ewentualnie po włożeniu zakończenia węża do gniazdka ssącego lub po włączeniu automatycznej szufelki. Jak więc można zauważyć, płytka sterująca pełni bardzo ważną funkcję i jeśli się popsuje, konieczna jest natychmiastowa wymiana, by odkurzacze centralne mogły pracować. Oprócz odkurzaczy beam i cyclovac, w naszej ofercie są również dostępne odkurzacze marki Profi i ASPILUSA.

 • Inne

  Odkurzacze centralne BEAM są niezwykle wygodne, a przy tym wyjątkowo ciche, dlatego też ich eksploatacja nie jest uciążliwa. Co prawda o wiele łatwiej jest zainstalować taki odkurzacz, gdy pomieszczenie jest w stanie surowym, kiedy nie trzeba niszczyć żadnych wykończeń i ponosić w ten sposób dodatkowych kosztów. Użytkowanie takich maszyn, jak odkurzacze centralne cyclovac wiąże się ze zużywaniem się różnych elementów. Jednak jak można się przekonać, w naszej ofercie bez trudu można zamówić te części, które najczęściej się psują. Są wśród nich rączki do węża, płytki sterujące, wyświetlacze LCD, czy konsektory. Odkurzacze garażowe są niekiedy narażone na większe zagrożenie związane z uszkodzeniami mechanicznymi, jako że garaż jest tym pomieszczeniem, w którym przechowuje się różne maszyny, w tym samochód, rower, czy motor. Jeśli zaś w garażu nie ma zbyt dużo miejsca, wtedy o uszkodzenia nie trudno i trzeba liczyć się z koniecznością wymiany uszkodzonego elementu. Proponowane przez nas części zamienne są najwyższej jakości i pasują do różnych modeli odkurzaczy.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 45 elementów

Menu

Promocje

Informacje