Zestaw Montażowy 4 gniazda + 2 szufelki622.00 zł
شامل للضريبةالكمية

Zestaw montażowy centralnego odkurzania VACULINE przeznaczony do wykonania instalacji do 4 gniazd ssących oraz podejść na 2 szufelki automatyczne.


Zestaw montażowy na 4 gniazda i dwie szufelki

       

W skład zestawu montażowego centralnego odkurzania wchodzi:

 •     Rura instalacyjna 2" Vaculine® - 30 mb (15 sztuk x 2 m)
 •     Płytka montażowa uniwersalna ze szczelną zaślepką - 4 szt
 •     Kolano 90 stopni podejściowe Vaculine® - 4 szt
 •     Kolanko 90 stopni długie Vaculine® - 12 szt
 •     Kolano 45 stopni Vaculine® - 8 szt
 •     Mufa łączeniowa Vaculine® - 8 szt
 •     Uchwyt do rury U z moc. przewodu Vaculine® - 8 szt
 •     Trójnik 90 stopni Vaculine® - 3 szt
 •     Trójnik 45 stopni Vaculine® - 2 szt
 •     Klej 125ml Vacubond®  - 1 szt
 •     Przewód elektryczny 2 x 0,75 mm - 40 m
 •     Obszerna instrukcja montażu centralnego odkurzania -1 szt
 •     Kupon rabatowy na przyszłe zakupy - 1 szt
SUPER PROMOCJA DO ZESTAWU MOŻESZ WYBRAĆ 4 GNIAZDA O WYBRANYM KOLORZE GRATIS. WYBIERZ KOLOR I NAPISZ JAKIE GNIAZDA MAMY ZAPAKOWAĆ DLA CIEBIE. JEŚLI NIE UDZIELISZ NAM TAKIEJ INFORMACJI GNIADA ZOSTANĄ WYSŁANE LOSOWO.Projektowanie - przemyśl dokładnie swoją instalacje

1. zastanów się jaki system wybierasz

    tradycyjny system (duża ilość gniazd i noszenie węża pomiędzy gniazdami)
    nowoczesny system chowanego węża w ścianie Retraflex 2

2. zaplanuj instalację tak aby była jak najkrótsza i najprostsza ale      zapewniająca zasięg odkurzania dla całego domu

3. Miejsce dla jednostki centralnej. Optymalne miejsca to garaż, kotłownia, piwnica.

W montażu pomoże Ci nasz instrukcja.


W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań chętnie doradzimy i udzielimy dodatkowych wyjaśnień. Zachęcamy do kontaktu!Zestaw do samodzielnego montażu instalacji centralnego odkurzania został skomponowany w oparciu o naszą najlepszą wiedzę odnośnie przewidywanej optymalnej ilości poszczególnych elementów dla danej konfiguracji typowego systemu, na bazie najwyższej jakości kształtek rurowych i rur marki Vaculine oraz kleju Vacubond marki Sluyter.Klej wchodzący w skład zestawu to jedyna gotowa formuła dostępna na rynku dedykowana do klejenia elementów instalacji centralnego odkurzania wykonanych z PCV i ABS. Podczas procesu klejenia aktywny składnik penetruje głęboko łączone powierzchnie, dzięki czemu uzyskujemy efekt strukturalnego połączenia się scalanych elementów. Uzyskane w ten sposób złącze gwarantuje maksymalną trwałość i 100%-ową szczelność. Dla większej wygody i skuteczności jego stosowania pod pokrywką umieszczono specjalny pędzelek służący do dozowania kleju.Płytki montażowe wchodzące w skład zestawu posiadają dedykowaną kieszeń na przewody sterujące i szczelną zaślepkę, umożliwiającą sprawdzenie szczelności instalacji po jej wykonaniu.
Wszystkie kształtki rurowe marki Vaculine® produkowane są w Kanadzie przez Canplas Industries Ltd., firmę specjalizującą się od ponad 50-ciu lat w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Wykorzystanie podczas produkcji czystego PCV, nie pochodzącego z recyclingu, bez domieszek i wypełniaczy skutkuje zwiększoną wytrzymałością na ścieranie i starzenie się.

97 عناصر

مراجع محددة

No customer reviews for the moment.