Nowy produkt

100 Przedmioty

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 20 + Zestaw Supra z wężem 10,5m

1 630,00 złbrutto

Odkurzacz Centralny Hayden SuperVac 20 został zaprojektowany i wyprodukowany w Kanadzie przez firmę Trovac, producenta marek takich jak: Cyclovac, Retraflex, Wally Flex, Deco Vac.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży odkurzaczy możemy zaoferować wysokiej jakości produkt wykonany przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, gwarantując państwu całkowite zadowolenie.Odkurzacz centralny SuperVac 20


Jak to się mówi, małe jest piękne. Tak jest i w przypadku odkurzacza centralnego SuperVac 20.


W kompaktowej obudowie zamknięto bardzo trwały i wydajny silnik Ametek o wysokich parametrach ssących. Niezwykły przepływ powietrza w połączeniu z wysokim podciśnieniem sprawia, że ten model pozwoli za równo wyczyścić duże powierzchnie mieszkalne, jak i rozprawić się z większymi odpadkami.

Wygodna filtracja

Filtr stały chroni silnik oraz działa przeciwbakteryjne zapobiegając rozwojowi grzybów, pleśni i bakterii. Worek elektrostatyczny zbiera zanieczyszczenia a jego duża pojemność sprawia, że przez długi czas nie trzeba martwić się wymianą worka.

 Duży potencjał

Model 20 przeznaczony jest dla małych domków i apartamentów ale dzięki swoim niewielkim rozmiarom może on zarówno pełnić funkcje odkurzacza centralnego, jak i stacjonarnego odkurzacza obsługującego np. kuchnię lub garaż.

 Cichy

Zastosowanie pianki akustycznej i gumowych elementów niwelujących wibracje pozwoliło na uzyskanie bardzo cichego urządzenia, które nie będzie uciążliwe dla domowników.
Zestaw Supra zawiera:

  • Wąż ssący Ergo 10,5m na klips z wyłącznikiem odkurzacza i obrotowym pierścieniem regulacji siły ssania - wąż ssący posiada obrotową rękojeść oraz końcówkę.
  • Wieszak na wąż ssący
  • Rurę teleskopową stalową na klips
  • Szczotkę dwufunkcyjną białą
  • Szczotkę do podłóg 30cm białą
  • Szczotkę szczelinową białą
  • Szczotkę do kurzu białą
  • Szczotkę do tapicerki białą
  • Torbę na szczotki

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 20 + Zestaw Supra z wężem 10,5m

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 20 + Zestaw Supra z wężem 10,5m

Super Vac Hayden 2

25 innych produktów w tej samej kategorii: