100

Nowy produkt

100 Przedmioty

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 70 + Zestaw Supra z wężem 12m

2 460,00 zł

-400,00 zł

2 060,00 złbrutto

Obniżka!

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 100

Odkurzacz Centralny Hayden SuperVac 70 został zaprojektowany i wyprodukowany w Kanadzie przez firmę Trovac, producenta marek takich jak: Cyclovac, Retraflex, Wally Flex, Deco Vac.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży odkurzaczy możemy zaoferować wysokiej jakości produkt wykonany przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, gwarantując państwu całkowite zadowolenie.Odkurzacz centralny SuperVac 70 posiada zarówno bardzo duży przepływ powietrza, jak i olbrzymie podciśnienie. Kombinacja tych dwóch parametrów pozwala na osiągnięcie niezwykle wysokiej mocy ssącej, bo aż 690 AirWatt-ów! W komplecie z cichą pracą i niezawodnością model ten jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym na rynku w swojej klasie. W solidnej metalowej obudowie znajduje się bardzo trwały i wydajny silnik High Efficiency Domel, który pozwala na obsłużenie do 8 punktów ssących.


Zastosowanie Technologii Hybrydowej pozwala użytkownikowi dowolnie przystosować urządzenie, zarówno do pracy z wymiennym filtrem workowym, jak i wyłącznie z samoczyszczącym się filtrem odwróconym. W tym drugim przypadku odkurzacz centralny nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów podczas eksploatacji.


SuperVac Hayden oferuje niezwykle bogatą ofertę akcesoriów do sprzątania. Dzięki właściwemu doborowi ssawek, szczotek i turbo-szczotek, odkurzacz centralny SuperVac 70 pozwoli skutecznie rozprawić się ze wszelkimi zanieczyszczeniami w naszych domach!Zestaw Supra zawiera:

  •     Wąż ssący Ergo 12m na klips z wyłącznikiem odkurzacza i obrotowym pierścieniem regulacji siły ssania - wąż ssący posiada obrotową rękojeść oraz końcówkę.
  •     Wieszak na wąż ssący
  •     Rurę teleskopową stalową na klips
  •     Szczotkę dwufunkcyjną białą
  •     Szczotkę do podłóg 30cm białą
  •     Szczotkę szczelinową białą
  •     Szczotkę do kurzu białą
  •     Szczotkę do tapicerki białą
  •     Torbę na szczotki

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 70 + Zestaw Supra z wężem 12m

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 70 + Zestaw Supra z wężem 12m

Super Vac Hayden 70 

25 innych produktów w tej samej kategorii: