100

Nowy produkt

98 Przedmioty

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 70 + Zestaw Supra z wężem 7,5m

2 380,00 zł

-400,00 zł

1 980,00 złbrutto

Odkurzacz Centralny Hayden SuperVac 70 został zaprojektowany i wyprodukowany w Kanadzie przez firmę Trovac, producenta marek takich jak: Cyclovac, Retraflex, Wally Flex, Deco Vac.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży odkurzaczy możemy zaoferować wysokiej jakości produkt wykonany przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, gwarantując państwu całkowite zadowolenie.

Odkurzacz centralny SuperVac 70 posiada zarówno bardzo duży przepływ powietrza, jak i olbrzymie podciśnienie. Kombinacja tych dwóch parametrów pozwala na osiągnięcie niezwykle wysokiej mocy ssącej, bo 690 AirWatt-ów! W komplecie z cichą pracą i niezawodnością model ten jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym na rynku w swojej klasie. W solidnej metalowej obudowie znajduje się bardzo trwały i wydajny silnik High Efficiency Domel, który pozwala na obsłużenie do 8 punktów ssących.


Zastosowanie Technologii Hybrydowej pozwala użytkownikowi dowolnie przystosować urządzenie, zarówno do pracy z wymiennym filtrem workowym, jak i wyłącznie z samoczyszczącym się filtrem odwróconym. W tym drugim przypadku odkurzacz centralny nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów podczas eksploatacji.


SuperVac Hayden oferuje niezwykle bogatą ofertę akcesoriów do sprzątania. Dzięki właściwemu doborowi ssawek, szczotek i turbo-szczotek, odkurzacz centralny SuperVac 70 pozwoli skutecznie rozprawić się ze wszelkimi zanieczyszczeniami w naszych domach!


Zestaw Supra zawiera:

  • Wąż ssący Ergo 7,5m na klips z wyłącznikiem odkurzacza i obrotowym pierścieniem regulacji siły ssania - wąż ssący posiada obrotową rękojeść oraz końcówkę.
  • Wieszak na wąż ssący
  • Rurę teleskopową stalową na klips
  • Szczotkę dwufunkcyjną białą
  • Szczotkę do podłóg 30cm białą
  • Szczotkę szczelinową białą
  • Szczotkę do kurzu białą
  • Szczotkę do tapicerki białą
  • Torbę na szczotki

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 70 + Zestaw Supra z wężem 7,5m

Odkurzacz centralny Super Vac Hayden 70 + Zestaw Supra z wężem 7,5m

Super Vac Hayden 70 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii: