Usługa montażu

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami takimi jak systemy wentylacyjne czy systemy centralnego odkurzania? Zależy Ci na sprawnym montażu i profesjonalizmie, ale zupełnie nie masz doświadczenia w tej branży? To nic trudnego! Nasza firma oferuje swoim klientom, mieszkającym na terenie wielkopolski i dolnego śląska, fachowy i szybki montaż odkurzacza centralnego Wrocław czy innych rozwiązań dostępnych w sklepie. Wybierając nasze usługi masz pewność inwestycji w solidne, profesjonalne oraz w pełni innowacyjne produkty. Instalacja odkurzacza centralnego czy montaż systemu retraflex od dzisiaj nie musi być już dla Ciebie poważnym wyzwaniem. Nie musisz się w ogóle znać na tego typu produktach. Dzięki nam możesz mieć we własnym domu imponująco nowoczesne rozwiązania, z których korzystanie będzie wyłącznie przyjemnością. Poznaj wachlarz naszych produktów, zamów profesjonalny montaż i ciesz się nowoczesnością pod swoim dachem! Postaw na sprawdzone rozwiązania i przekonaj się, że nowoczesność oraz innowacyjność naprawdę się opłaca!

Usługa montażu

Subcategories

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Montaż instalacji centralnego odkurzacza - 2 gniazda

Zgłaszam żądanie wykonania usługi montażu przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy, o którym mowa w art. 27 ustawy o Prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 roku.

Sprzedający informuje, że po wykonaniu usługi montażu Zamawiający będący Konsumentem w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu cywilnego utraci prawo do odstąpienia od Umowy, o którym to prawie mowa w art. 27 ustawy o Prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 roku.

800,00 zł Cena