Instalacja odkurzacza centralnego

W trosce o optymalny komfort naszych klientów, pragnących żyć w czystych i zdrowych pomieszczeniach, wolnych od kurzu, roztoczy i bakterii, dostarczamy na rynek najnowocześniejsze, zaawansowane rozwiązania, łączące w sobie ochronę zdrowia oraz maksymalną wygodę użytkowania, jaką zapewniają odkurzacze centralne. Oferujemy montaż systemów centralnego odkurzania w domach mieszkalnych i przestrzeniach użytkowych na terenie Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Zajmujemy się zarówno instalacją tradycyjnych odkurzaczy centralnych, jak i montażem systemów centralnego odkurzania z chowanym wężem retraflex. Nasze usługi dają ci gwarancję profesjonalnego montażu, zgodnego ze wszystkimi standardami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość usług.

 

Na rynku odkurzaczy centralnych nasza firma działa od lat. Znajomość branży oraz doświadczenie, poparte licznymi realizacjami, pozwala nam świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie, czyniąc je źródłem satysfakcji naszych zadowolonych klientów. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów montażu odkurzacza centralnego i ustalenia dogodnego terminu. 

Instalacja odkurzacza centralnego

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Montaż instalacji centralnego odkurzacza - 2 gniazda

Zgłaszam żądanie wykonania usługi montażu przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy, o którym mowa w art. 27 ustawy o Prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 roku.

Sprzedający informuje, że po wykonaniu usługi montażu Zamawiający będący Konsumentem w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu cywilnego utraci prawo do odstąpienia od Umowy, o którym to prawie mowa w art. 27 ustawy o Prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 roku.

800,00 zł Cena