Rurki teleskopowe

Proponujemy Państwu szeroki wybór rurek teleskopowych przeznaczonych do węży ssących. Są one wyposażone w plastikowy uchwyt, który ułatwia rozsuwanie. Metalowe lub wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego rurki teleskopowe gwarantują komfort użytkowania. Można do nich dopasować wszystkie akcesoria do sprzątania takie jak szczotki, ssawki, które również są dostępne w naszej ofercie. W zależności od modelu, rurki są dopasowane do standardowych węży, marki Beam, ASPIRA i ALLIANCE. Oprócz akcesoriów do sprzątania możemy zaproponować jeszcze szereg innych urządzeń, takich jak osuszacze powietrza. Osuszanie powietrza to rozwiązanie, które pozwala skutecznie pozbyć się wilgoci, tak w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych, czy w garażu. Równie istotna jak osuszanie jest odpowiednia rekuperacja, dlatego też w naszym sklepie można również zamówić wysokiej klasy rekuperator. Te, które są dostępne w naszej ofercie, cechują się cichą pracą, a także łatwą obsługą przy niskim zużyciu energii. Urządzenia te zapewniają profesjonalną wentylację domu, czy biura. 

Rurki teleskopowe

Subcategories

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Rurka teleskopowa metalowa do węża z klipsem

Składana rurka teleskopowa metalowa, mocowana na klips, który zapobiega suwaniu się z rękojeści węża. Pasuje do większości węży z klipsem. Pasuje do węży Beam (Nexe, Progression), węży cyclovac i wielu innych. Teleskop jest rozsuwany i posiada specjalny plastikowy przycisk ułatwiający rozkładanie. Długość złożonej rury to 61,5cm po rozłożeniu 91,5cm. Rura posiada 15 stopni regulacji co 2cm co maksymalnie daje możliwość przedłożenia  rury aż o 30cm.

Rurka okrągła o średnicy mocowania 32mm

Rura jest kompatybilna z wężami BEAM serii NEXE i Progression. Nie Pasuje do węży Allince. Rura pasuje do większości węży z klipsem wszystkich marek.

85,00 zł Cena