Odkurzacz Centralny HouseVac HV700 + zestaw PREMIUM4 569,00 zł
3 769,00 zł Zniżka 800,00 zł
Brutto

HV700

DŁUGOŚĆ WĘŻA SSĄCEGO
Ilość

Odkurzacze centralne HouseVac produkowane są na licencji kanadyjskiej firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zaprojektowane zostały z wykorzystaniem najnowszych technologii. Odkurzacze centralne HouseVac zostały wyposażone w mocne i bardzo trwałe silniki Thru-Flow firmy Ametec  z 2-stopniową turbiną, która jest liderem rynku producentów silników do odkurzaczy i dostarcza je do większości znanych marek na rynku.
Soft Start/Stop

Odkurzacze HouseVac zostały wyposażone w system wolnego startu który znacznie przedłuża żywotność silnika ale również dzięki jego użyciu nie jest wymagane stosowanie specjalistycznego zabezpieczenia elektrycznego. Odkurzacze te zostały również wyposażone w system opóźnionego wyłączenia, który powoduje, że odkurzacz wyłącza się dopiero po kilku sekundach od momentu wyłączenia z użyciem wyłącznika w rękojeści węża. Dzięki temu wszystkie zebrane nieczystości znajdujące się w instalacji zostaną zassane do zbiornika na śmieci znajdującego się w dolnej części odkurzacza. Dzięki temu nieczystości te nie pozostają w instalacji tak jak to może mieć miejsce w przypadku używania odkurzaczy większości innych marek.

Hybrydowa Filtracja Cyklonowa

Dzięki połączeniu bardzo efektywnej filtracji cyklonowej i jednorazowego worka filtrującego (jeden dołączony do wszystkich odkurzaczy centralnych HouseVac), zasysane powietrze jest filtrowane dwukrotnie:

 • Filtracja cyklonowa w połączeniu z trwałym filtrem, który można prać w pralce, oczyszcza do 99,97% roztoczy, bakterii, kurzu i pyłków w zasysanym powietrzu.
 • Trójwarstwowy worek filtrujący umożliwia wygodne usuwanie odpadów w pojemniku na zanieczyszczenia bez szkodliwego pyłu unoszącego się w powietrzu i dodatkowo filtruje zasysane powietrze.


Dzięki zastosowaniu bardzo wydajnego systemu filtracji Odkurzacze centralne HouseVac przyczyniają się do poprawy jakość powietrza w Twoim domu i pomagają zmniejszyć objawy alergii i łagodzić dolegliwości wynikające z chorób układu oddechowego.

Silent System

Zintegrowany tłumik i pianka ograniczająca hałas umieszczona w komorze silnika zapewniają znakomite wyciszenie silnika (nie ma potrzeby montażu tłumika na zewnątrz jednostki centralnej).

LED Light System

Odkurzacz centralny marki HouseVac jest wyposażony we wskaźnik stanu LED, który informuje o stanach i funkcjach podczas pracy. W załączonej instrukcji umieszczone są informacje umożliwiające rozpoznanie stanu urządzenia na podstawie różnych zachowań diody LED. Dioda LED znajduje się poniżej gniazda niskiego napięcia.
Zestaw do sprzątania HouseVac PREMIUM zawiera:

 • wąż ssący  z wyłącznikiem  On/Off i mechaniczną regulacją obrotów
 • wieszak na wąż
 • rurka metalowa teleskopowa z klipsem
 • szczotka dwu funkcyjna  do wykładzin i parkietów (front szczotki jest gumowy co zapobiega obijaniu mebli)
 • szczotka mała okrągła
 • szczotka mała do tapicerki
 • ssawka szczelinowa
 • szczotka do zbierania sierści z tapicerki GratisPonadto w komplecie znajdują się:
 • uchwyt do zawieszenia odkurzacza z zabezpieczeniem antywibracyjnym
 • przewód zasilający
 • instrukcja obsługi

* do odkurzacza nie potrzebny jest tłumik (konstrukcja odkurzacza zapewnia bardzo wysoką "kulturę" pracy silnika co powoduje, że jednostka jest bardzo cicha bez montowania tłumika)


HV0009
100 Przedmioty

Opis

Siła ssąca (AirWatt)
700
Podciśnienie (kPa)
34,87
Maksymalna ilość gniazd ssących
10
Maksymalna długość instalacji
65
Wydajność (l/s)
81,6
Moc (Wat)
1700
Pojemność zbiornika (l)
35
System filtracji
cyklon + filtr workowy
Poziom hałasu (dB)
65
Średnica x Wysokość (cm)
33 x77
Silnik
AMETEK® Thru-Flow
Gwarancja (lata)
10
Waga (kg)
14,8
Miękki START/STOP
tak

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.