Odkurzacz Centralny HouseVac HV755 + zestaw Retraflex4 300,00 zł
4 000,00 zł Zniżka 300,00 zł
Brutto

HV755 Retraflex

DŁUGOŚĆ WĘŻA SSĄCEGO
Ilość

Odkurzacze centralne HouseVac produkowane są na licencji kanadyjskiej firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zaprojektowane zostały z wykorzystaniem najnowszych technologii. Odkurzacze centralne HouseVac zostały wyposażone w mocne i bardzo trwałe silniki Thru-Flow firmy Ametec  z 2-stopniową turbiną, która jest liderem rynku producentów silników do odkurzaczy i dostarcza je do większości znanych marek na rynku.
Soft Start/Stop

Odkurzacze HouseVac zostały wyposażone w system wolnego startu który znacznie przedłuża żywotność silnika ale również dzięki jego użyciu nie jest wymagane stosowanie specjalistycznego zabezpieczenia elektrycznego. Odkurzacze te zostały również wyposażone w system opóźnionego wyłączenia, który powoduje, że odkurzacz wyłącza się dopiero po kilku sekundach od momentu wyłączenia z użyciem wyłącznika w rękojeści węża. Dzięki temu wszystkie zebrane nieczystości znajdujące się w instalacji zostaną zassane do zbiornika na śmieci znajdującego się w dolnej części odkurzacza. Dzięki temu nieczystości te nie pozostają w instalacji tak jak to może mieć miejsce w przypadku używania odkurzaczy większości innych marek.

Hybrydowa Filtracja Cyklonowa

Dzięki połączeniu bardzo efektywnej filtracji cyklonowej i jednorazowego worka filtrującego (jeden dołączony do wszystkich odkurzaczy centralnych HouseVac), zasysane powietrze jest filtrowane dwukrotnie:

 • Filtracja cyklonowa w połączeniu z trwałym filtrem, który można prać w pralce, oczyszcza do 99,97% roztoczy, bakterii, kurzu i pyłków w zasysanym powietrzu.
 • Trójwarstwowy worek filtrujący umożliwia wygodne usuwanie odpadów w pojemniku na zanieczyszczenia bez szkodliwego pyłu unoszącego się w powietrzu i dodatkowo filtruje zasysane powietrze.


Dzięki zastosowaniu bardzo wydajnego systemu filtracji Odkurzacze centralne HouseVac przyczyniają się do poprawy jakość powietrza w Twoim domu i pomagają zmniejszyć objawy alergii i łagodzić dolegliwości wynikające z chorób układu oddechowego.

Silent System

Zintegrowany tłumik i pianka ograniczająca hałas umieszczona w komorze silnika zapewniają znakomite wyciszenie silnika (nie ma potrzeby montażu tłumika na zewnątrz jednostki centralnej).

LED Light System

Odkurzacz centralny marki HouseVac jest wyposażony we wskaźnik stanu LED, który informuje o stanach i funkcjach podczas pracy. W załączonej instrukcji umieszczone są informacje umożliwiające rozpoznanie stanu urządzenia na podstawie różnych zachowań diody LED. Dioda LED znajduje się poniżej gniazda niskiego napięcia.
Zestaw do sprzątania HouseVac RETRAFLEX zawiera:

 • wąż ssący retraflex bez pokrowca
 • Rękojeść zapinana Retraflex
 • Drzwiczki kasety Retraflex l lub retraflex ll
 • rurka metalowa teleskopowa z klipsem
 • szczotka dwu funkcyjna  do wykładzin i parkietów (front szczotki jest gumowy co zapobiega obijaniu mebli)
 • szczotka mała okrągła
 • szczotka mała do tapicerki
 • ssawka szczelinowaPonadto w komplecie znajdują się:
 • uchwyt do zawieszenia odkurzacza z zabezpieczeniem antywibracyjnym
 • przewód zasilający
 • instrukcja obsługi

* do odkurzacza nie potrzebny jest tłumik (konstrukcja odkurzacza zapewnia bardzo wysoką "kulturę" pracy silnika co powoduje, że jednostka jest bardzo cicha bez montowania tłumika)


HV0050
9 Przedmioty

Opis

Siła ssąca (AirWatt)
755
Podciśnienie (kPa)
34,87
Maksymalna ilość gniazd ssących
10
Maksymalna długość instalacji
65
Wydajność (l/s)
81,6
Moc (Wat)
1700
Pojemność zbiornika (l)
35
System filtracji
cyklon + filtr workowy
Poziom hałasu (dB)
65
Średnica x Wysokość (cm)
33 x77
Silnik
AMETEK® Thru-Flow
Gwarancja (lata)
10
Waga (kg)
14,8
Miękki START/STOP
tak

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.